• hawkie22
    #6
    Ezek szerint te még nem használtad egyik Kindle verziót sem. Én végigpróbáltam az összeset, amikor újra cseréltem, akkor a régit megkapták a családtagok. Egyik verziónál se vettem észre eddig, hogy villódzna vagy valami, a mostani Kindle-öm egy Paperwhite és azt kell mondjam, teljes mértékig elégedett vagyok vele. A háttérvilágítása tökéletes, 24 fokozatban állítható, így ha párom aludni akar, akkor se zavarom vele olvasás közben a fényével, minden betü tökéletesen olvasható még a legkisebb betümérettel is, stb. Szerintem megéri egy ebook reader, teszem hozzá, emellett rengeteg papír formátumú könyvem is van, mégis többet olvasok jelenleg elektronikus formában. A könyvek beszerzése is egyszerübb, nem kell folyamatosan újabb és újabb könyvespolcot venni, ha már nincs helyed az új könyveknek és még sorolhatnám.
    hardrain: ez nem igaz, hogy csak párszáz forinttal lenne olcsóbb. Rengeteg olyan könyvet találtam az amazon kínálatában pl. a Kindle-höz, ahol már mondjuk 5-10 ezer forintos árkülönbségröl beszélhetünk. Teszem hozzá, ezek többnyire szakkönyvek, de mivel a munkámhoz, illetve a folyamatos "tanuláshoz" ezek a szakkönyvek szükségesek, a Kindle verziók ebben az esetben jóval olcsóbbak a papír formátumnál.