• shownomarcy
    #20
    Youtube-on én sem nagyon nézek ~15 percnél hosszabb videókat. A tömörítés tényleg fura, ha letöltöd, töredéke a mérete is az eredeti feltöltöttnek. Bár ők biztos profibb módon tömörítenek...(de eleve nem véletlenül kis ablakban indul alapértelmezetten...)

    Én szoktam tévét nézni, bár tudom, hogy divat szapulni. De ez sem különbözik az internettől szerintem. Minden megy rajta egyaránt, megtalálhatod, hogy téged mi érdekel. Tudni kell keresni. A neten ugyanúgy több van a hülyeségből is, mint a minőségi tartalomból.

    Le vagyok maradva, pc-m van csak. Hifi hangfalak rákötve. A tévé tényleg sokkal kényelmesebb bizonyos esetekben, minden egy gombnyomásra megy, ha mondjuk már elalvás előtt vagyok, magától kikapcsol, nincs alapzaja, net sebességet nem foglalja le stb. Ezt az egyszerűséget nem is a youtube működése miatt nem lehet utánozni, hanem a hardver, a tévé ennyivel egyszerűbb. (De másnak biztos kényelmesebb hardver/szoftver megoldása van youtube stb netes tartalmak nézésére, mint nekem.)