• Nailyenugysincs
    #1
    egy évig jártam ilyen akadémiára a kettő helyett és valahogy nem tapasztaltam az oktató részéről túl sok szakmai felkészülést. nem egyszer volt olyan hogy fogalma sem volt h egyik vagy másik eszközt hogyan kell használni. egyszer a az egyik osztálytársam keresett rá a neten és meg is oldotta tanári segítség nélkül a tanár pedig az ő megoldását mutatta meg az osztálynak. máskor meg switchet kellett konfigurálni és én vmiért másfajtát kaptam aminél nem tudtam h mit kell csinálni. meg is kérdeztem a tanárt h akk most mi van és ő se tudta. egy óra neten való keresgélés után az egyik portot be tudtuk állítani de itt meg is állt a tudománya után azt mondta h csináljak amit akarok. és még sok ilyen volt. máskor meg kötelezően be kellett nevezni egy versenyre(worldskills pár hónap múlva meg eurosklis) de olyan kérdések voltak amikkel életünkben nem foglalkoztunk. windows szervert a második évben tanultuk volna linux szervert pedig nem is tanítanak. kérdeztük a tanárt h tudna-e segíteni de hát ő se ért hozzá. odajött egy másik tanár de neki se volt fingja se az egészről. ráadásul az első tanár képes volt benyögni h neki miért kellene értenie hozzá hiszen nem ő versenyzik.
    de remélem nem mindenhol ilyen s**gtitán tanárok vannak és máshol tényleg tanulnak is vmit.