Space Engineers

Katt a képre
  • RaeApofisz
    #7872
    Köszönöm. Igen egy olyan hajót épitettem amin van nanite. Azon kivül van össze szerelő és kivetitő is rajta. Önmagára rátudom vetiteni a hajót és bármikor megtudom épiteni újra, ha tulzottan sérült. Bányászni is szoktam vele, bár az kicsit lassú. A bontással csak az a baj,hogy a hajóm nem bir el annyi súlyt amennyit elfér a két nagy teher konténerben. Vagy elszállitom valahova és kipakolok vagy ott helyben felhasználom valamire, vagy.... tök jó lenne ilyen kis mini hajók, drónok amiket haza tudok küldeni.
    De azt csináltam, hogy elkezdtem össze gyüjteni azt a mennyiséget ami kell hogy megépitsek egy tök ugyanolyan hajót amim már van. Azzal csak az az egy kis apró gond van,hogy nekem ugy tünik van valami limit a nanite használatában. Hogy egy embernek csak egy lehet talán... nem tudom, de ha kettő van egymáshoz közel valamelyik mindig leáll. Egyet elinditok akkor a másik leáll. Vagyis a többi hajót már nanite nélkül kéne megépitenem. De még nem jutottam azzal semmire, hogy valahogy táv vezéreljem, automatizáljam. Azt még megkell tanulnom.

    Amugy ez a hajóm amit én épitettem. Nem szép de saját :)
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2807737719
    Utoljára szerkesztette: RaeApofisz, 2022.05.18. 19:39:54