Space Engineers

Katt a képre
  • RoboKutya78
    #7820
    elképzelhető hogy a nagyméretű jeladó amelyik világít úgy van megoldva blokkilag hogy ereszt?
    mert én az épület falába terveztem gondoltam ad némi fényt a tornya az épületben. (bár akkor nem lenne stabil az oxigén a bunkerben.)
    Aztán kezdett gyanúm támadni feléje és két darab járólapot tettem fel rá lehet a járólakok széleinél még így is eresztene?
    2 magas hangár ajtó van a bunkeren a kétajtós ki be járkálás megoldható lenne de az nem űrmérnöki meló :) (max meg lehetne bolondítani némi időzítő rendszerrel)
    most a rendszeremet valahogy úgy alakítottam ki hogy:
    Jön a hajó kidobja a szerzett rakományát egy begyüjtőbe a gyűjtő alján egy nagy konténer ebből a konténerből a jég és o2 palackok mennek a hidrogén generátor és életbentartó rendszer kis konténere felé.
    a nyersanyag alapban befut a nagy finomítóba amin van két gyártást gyorsító modul meg egy energia modul.
    inenn mennek az ércek egy szortin keresztül egy nagy gyüjtőbe ahol csak az elkészült ércek vannak tárolva.
    ebből a konténerből táplálkozik az összeszerelő üzem a kicsi is meg a nagy is, a nagyon van egy gyártást gyorsító modul inenn megy tovább a kész alapanyag a gyűjtő konténerbe ahonann ki tudom venni a cuccot építkezéshet.
    elvileg mindennek megvan a helye és a szortír is mükszik.
    Anyagmozgató csatorna rendszert meg a kocka alakú conveiorból készítettem a bunkeren belül csak az o2 szaladgál a kör alakú közvetítő csövön.