• Macropus Rufus
    #52
    konkrétan az Uzsókyban történt. Nem influenza, hanem egy közönséges UH vizsgálat.
    Idős nénit letolták az kórteremből, csak az agyhalott betegtologató az oxigénjét hagyta fent a néninek (az ágyban oxigént kapott 24-ben). Nem kellett nagy logika hozzá, hogy az ember kisakkozza ebből baj lesz. Jött is ahhogy kell: a néni nem kapott levegőt. Senki nem mozdúlt rá, hogy kapjon. A betegtologatók jól elbeszélgettek nem egészen másfél méterre a nénitől. Aki segítséget kért, mert nem kap levegőt. Én kérdeztem a két barmot, hogy esetleg segítenek vagy megvárják míg megfullad. Válasz: mit csináljak vele? Ültesem a másik beteg ülébe (értette az alatt, hogy az UH lévő beteg ölébe) . Mondom nem, de ha a hölgynek baja lesz, akkor én fogom magát feljelenteni a rendőrségen foglakozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés címével (ha meg hal, akkor foglalkozás körében elkövetett haláltokozó gondatlan veszélyeztetés a vád,a mi alsó hangon is legalább 5 év sitt). Ekkor feláltak és elmentek, a nénit meg otthagyták, fuldokolva. Erre az édesanyám elkezdte legyezni az arcát, hogy legalább valami eljusson hozzá a levegőből, én meg elmentem jelezni az ügyeletes növérnek, hogy gond van. Válasz: a betegápolók tudják mit kell tenni. Igeeen? És hol van az a gét geci, mert megölöm őket ha visszajönnek.(ez kb. így hangzott el, de a sok káromokdástól megtisztítottam a dolgot) Erre már dokinő is érdeklődö lett, hogy mi baj. Amikor látta, hogy a hölgy szeme már karikásodik és inkább hófehér mint emberszínű, egyből lett betegtologató, egyből bekerűlt az UH és egyből meg lett vizsgálva. Én azért közöltem a betegtologatóval, hogy a kedves kurva anyját szivassa itt meg és tiszta szívemből kívánom neki és a kedves családjának, hogy fulladásos haláluk legyen.

    Ez egészen pontosan 2013. 09.06-án délelött történt az Uzsóky UH szobája elött. Az ott ülö betegek meg simán hagyták volna, hogy a nő meghaljon. Ennyit az empátiáról. Szóval összegezve: itt nemhogy influenzába fogsz meghlani, hanem egy közönséges UH vizsgálatra várás közben a folyosón úgy, hogy akire rá vagy bízva az leszarja a dolgot, az ügyeletes doki dettó, és még a betegek is el fognak fordúlni...