• RealPhoenixx
    #18
    Szep

    12 evig ragoztam ezt a csalas es feltores jellegu dolgot, amit Zimmermann-ek is csinalnak, csak azert hogy konnyen torheto legyen az altaluk applikaciokent kivant RSA.
    A sok tanulatlan Kandos a kando kollegiumban illetve magukat adminnak nevezo amugy meg siman a nevuk: ugykezelok pedig annyira nem ertettek a dolgokat es ragozta a sajat hulyeseget (hogy de hisz van nyilt forraskodu platformjuk is es ez biztosan nem csal meg hasonlo) hogy az mar fajt
    Felesleges volt elmagyaraznom az okot, az indokot es a dolog mikentjet.

    Meg arrol is szereztem bizonyitekokat hogy a Netlock KFT - magyarorszag legnagyobb hitelesitoje a microsoft utan - hogyan, miert csal, stb

    Teljessen felesleges volt az egesz.

    Csakugy mint az, amikor az Elte-rol atszarmaztatott matematika gyakorlat vezeto tanarnonek probaltam elmagyarazni, hogy az RSA-hoz a primek szukseges es elegseges feltetelkent kellenek - azt ragozta, hogy nem, rosszul gondolom ezt (1999-2000 -ben), stb - majd 4-5 evvel mar azt is az elte-n pont igy tanitottak - vajh miert?! Meg azt is ki lehet talani, ki volt ez a Jozsefvarosi telephelyen levo "tanarno".

    Ez vegulis mindegy, mert a lenyeg: meg a magyar nemzetbiztonsagi hivatalhoz is beprotezsalt egy neves matematikus allasinterjura, hogy esetleg fejleszthetnem oda a dolgokat, csak kar hogy vegulis nekik sem kellett anno semmi.

    De meg Rytkó Emília-val is beszeltem egy csalasmentes szavazatkeszito rendszerrol, amit o azzal soport le az asztalrol: Oooo, hat kerem ilyen rendszerunk van, ezt 2006-ban hasznalni is fogjuk, tehat nekunk NEM KELL

    Majd hogy vegul pedig emigraltam abbol az orszagbol es a magyar multikartya fejlesztes miatt jartak a nyakamra onnan - majd vegulis elegge elbukni latszik ez a dolog, mert a kulcsmegoldasa a rendszernek nekik hianyzik - en pedig nem adom nekik (mar ha rajtam mullik), hat ez egy ilyen dolog.

    Magyarorszag az az orszag ahogy latom a mai napig is, ahol imadjak az ertelmesebbeket hatraltatni, belerugni, gondot problemat generalni neki /ha kell hazugsagok reven is/, visszarantani, stb - az index meg egyeb hirportalok pedig nagyzolni, illetve divik nem magyarul szovegelni, gyomlalni a magyar szavakat kifele es helyette nemetet, angolt, meg egyebeket kopkodni, stb
    (a latin hasznalata ertheto, de mikor a tudatlankak azt ragozzak pl rtl klubbon: ezt a szot nem is nagyon lehet/tudjuk leforditani magyarra, szoval azt akkor inkabb igy mondjuk ..... *szurkolok, hogy ki tudja kopni a suletlenke magyarul, de hat hiaba*)
    /konkret példa: gumi - soha nem volt magyar szó - ruggyanta a becsületes magyar neve ennek, az Administrator pedig ügykezelő - közszolga, és így tovább/