• ugh
    #9
    Azert ennyi hulyesget osszlapatolni mint eza rakas hsz nem kis melo.
    Vicces hogy szidjatoka windows (en is szoktam anyazni neha nem arrol van szo), mikozben az ipari hulladek androidot ajnarozzatok az mar az emberi ostobasag netovabbja.

    kvp :
    Asztali gepen android?
    Na ebbol lastzik hogy te a geped csak netre jatekra meg recskzasra hasznalod ocsem.
    Egy mernoknek, zenesznek, grafikusnak etc akik soxor komoly munkat vegeznek es gigas alomannyokkal dolgoznak az android nem opcio.
    Oda stabil megbizhato os kell nem egy hulladek.
    En grafikus vagyok ami azzal jar, hogy megy egy max, (vagy mas), egy ps, egy zbrush, esetleg rainditok neg egy xnormalt melle meg egy crazy bumpot.
    Az android ennek a tasklistanak mar a feletol behal ugy, hogy ott csak egy szovegszerkeszto es egy bongeszo fut csak.
    Ami ezekhez kepest egy 0.

    sola, kvp : EN raktam fel desktpra androidot (a megadott hardwerre raadasul).
    Ugy borult lepten nyomon mint az 1 labu szek.
    Ezt a fost munkara hasznalni nem lehet.
    Ezzel kar vitatkozni ez igy van.
    Telefonra meg kukoricamorzsolora fel lehet tenni, max egy kicsit szivsz vele, de amikor munkaja szal el embernek az elegge idegesito tud lenni.
    Es akarki akrmit mond a win7 stabil. Nagyon.
    Megbizhato es semmivel nem pazarolja jobban az eroforrast mint az android.

    A linuxal meg az a nagy gond hogy 1000000000 fele van belole.
    Ahany bohocot megkerdezel miyet tegyel fel 10-en legalabb 5 felet fognak mondani.
    A szarakodasrol amit muvelni kell vele vele mar nem is beszelve.
    Erre mi a reakcio annak a reszerol aki nem baszatni akarja a rendszert mert ez a szorakozas neki hanem hasznalja?
    AAAAA f#&@om, felb@&#ok egy wint arra legalabb minden van es buzeralni sem kell . Driverek is vannak hozza.
    Azzal meg hogy draga mindenki elmehet a f#&@ba.
    100-200 ezer froncsis fosdroidos okostoba telora van penz, de winre nincs mi?
    Az android ingyenes ez igaza. De olyan is.

    Nem microfos rajongo vagyok, csak nem tartom a seggemben a fejem.
    Hasznaljon destopon androidot akinek a kozepso anyja bajuszos es a testebol el.
    Itt nem arrol van szo melyik a jobb hanem, hogy melyik a kissebb szar.
    Mondom aza legnagyobb vicc hogy szidjatok a wint a dolgai miatt mikozben az androidnal sokkal de sokkal sulyosabb hianyossagokat, bug-okat, idegesito marhasagokat lat az ember ugyanolyan eroforras pazarlas mellett.
    Innetol kezdeve engedjetek meg nekem, hogy kirohogjelek benneteket.