• zizikus
    #80

    "Hazudtál, és most grafomániádban mindent ész nélkül leírsz és linkelsz. Sajnos ezzel bebizonyítottad, hogy vitaképtelen vagy, és még hazudsz is... Szép volt!"

    Hol hibaztam? Hol van az (linkekkel!) hogy a felhalmozhato energia vegtelen is lehet, valamint az, hogy a kialakult renges energiaja, nem fugg a korabban felhalmozodott mechanikai energiatol?

    Ha hazugnak nevezel, nem artana bizonyitanod a felveteseidet!

    Az energia amugy nincs kapcolatban a P, S es feluleti hullamok amplitudojaval? A tobbi kerdesemre a valasz? Linkekkel? (Tudod ertelmes emberek igy szoktak, Te irtad, nem en!)
    Meg mindig ezen rugozol, nem tudsz lejonni errol az elmeleti maximumos temarol. Bar szerintem azert nem, mert egyreszt nem erted, masreszt a tobbi kerdesemre nem tudsz valaszolni, ezert sertegetsz mar egy ideje. Nem baj, csak ERTELMES emberek nem igy ervelnek.


    Kettonk kozul neked merultek ki az erveid az alabbiakbol:

    "Aham... "
    "...ezért nyilvánvalóan fogalmad sincs a dologról. Rendben."

    ", de azért te tudni véled, hogy rosszul tették mindezt. Aham..."

    "Ki, és le. Méghozzá biztonsági öv nélkül (engedélyköteles). Nézz utána."
    (Csak eppen amire utaltam volna nem ertetted es azt gondoltad, ha a peldaba belekotsz akkor igazad lesz.)

    "3. Ja, de a markod tartanád a segélyért, már bocs..."
    Segelyere NEKEM nem lesz szugsegem.

    "Tehát érzés... aham. Jó, én eddig tényekről beszéltem, meg kértem. Köszönöm, hogy megosztod. :("

    Ennyivel jarultal hozza az erveid alatamasztasahoz. Ennek ellenere Te rugozol a maximumon, meg mindig.

    Ezekre valaszolj erdemben, ne csak aham, ja, rendben, stb jelzokkel:

    Erted: "....legközelebbi renováláskor akarták megtenni...."

    Majd irod:

    "Utólag könnyű okosnak lenni. Előre látható volt? Ha igen, mutasd."

    Bakker! Nem is kell mutatnom leirtad megad! Vagy nem tudtad mit irtal par sorral feljebb? Miert akartak a renovalaskor megtenni? Mi volt az okuk? Kik mondtak nekik?"

    Halom kerdes amire valaszt varnek, tudod linkekkel, ahogy azt az ertelmes emvberek teszik.

    "Kerdesem, ha ennyire vagod a temat: Adott fizikai parameterek amik vegesek, valamint VEGES kiterjedes mellett letezik maximum tarolhato mechanikai energia, vagy vegtelenul halmozodhat? Ha nem vegtelenul akkor az mi? Minumum, vagy Maximum?"

    Erre is keresnam a valaszod, de ha nem talasz linket, akkor kerlek a velemenyedet ird le, mert az is sokat elarulhat.