• asysoft
    #32
    Nem, ellenben ezen a platformon lényegében csak a design és a hozzáadott szoftverek (illetve kamera:)) állnak a gyártók rendelkezésére, mint megkülönböztési lehetőségek. Ezen a téren van hátrányban a HTC főleg, néhány gyenge, haszontalan (pl zseblámpa, időjárás) appon kívül nem ad semmit a készülékeihez, Nokiával szemben.

    caius marius (#20):
    "Lassú"? Oldalakon keresztül lehetne sorolni a WP platform hiányosságait, de lassúságot biztosan nem említeném meg, kb ez a platform legerősebb tulajdonsága. Lumia 800 után furcsa volt visszatérnem iOS-re (iPhone4 + iOS5), az is lassabbnak tűnt utána.


    Inquisitor (#25):
    BB10-es eszközt használtál huzamosabban? Én csak pár percig nyomkodtam, de addig is az agyamra ment, gyorsnak semmiképp nem nevezném. Kedvencem a licenc feltételek elfogadása volt: percekig kellett várni, míg végre méltóztatott lehúzni (felteszem letöltötte). Eddig nem úgy tűnik, hogy ez lesz a következő telefonom:D

    zola2000 (#12):
    Volt Nexus 4-em, azon valóban semmi baj nem volt a sebességével. 1x1GHz-et viszont túlzónak érzem, kollegám mutatta Nexus S-ét, és azon kifejezetten lassú minden művelet, pedig nincs szétberhelve. Gyártói felületek már egy külön fejezet, N4 megvásárlása előtt igyekeztem megnézni az összes szóbajöhető készüléket, de mind az Xperia Z, mind a HTC One be-be szaggatott sima launcherben...

    levente68 (#31):
    Mit nevezel power usernek? Bő 2 éve használom az iPhone 4-em (kisebb megszakításokkal Lumia 800 és Nexus 4 miatt), eddig egyetlen egyszer fagyott le, akkor, amikor lehúztam a gépről debug indítása közben. Na, azt nem vette jó néven. Ezen kívül csak egy buggal találkoztam, de azzal sokszor: van, hogy hívás/notification-nél a "slide to answer" csúszka szépen visszacsúszik a helyére. Megjegyzem, ez N4-en is előfordult, az volt az utolsó csepp a pohárban:D