• Tinman #37
    Ennek némileg ellentmond, hogy páromnak vettem egy Samsung Galax Mini-t és többnyire egy lagos szar.

    Előtte egy Samsung Galaxy Tab-ra repültünk rá, de pár nap használat után sikítva visszakértük a pénzünk...

    Miért?

    Pl ezeket tapasztaltuk vele:

    Elérhető a Csamcsung Apps frissítése. Frissít?

    Ja. Frissítek.

    Behozza az Apps kezdőképernyőt, ezt látom 2 percig és közben semmi nem történik, majd kilép.

    Újra belépek újra nem engedni használni, mert van frissítés.

    Végtelen ciklus innentől ^^

    Továbbá ->

    Kies feltelepít. Masina PC-vel összeköt.

    Rögtön fel is ajánlotta, hogy van új a Firmel kapcsolatos update.

    Nosza...

    Itt ülök lassan negyed órája a Kies kliens csatlakozni próbál a készülékhez, a jobb alsó sarokban folyamatosan megjelenik majd eltűnik az új hw Samsung Mobile MTP Device és az ég világon SEMMI nem történik!

    Erre végül a megoldás, a kihúz, bedúg, nem jó, kikapcs, bekapcs jó lett a megoldás.

    Aztán ->

    Plants vs Zombies is frissítést talált, leszedte. Elindult, loading kb. 80%-ig jutott, 10 percig ott ált KILŐTTEM A TASKLISTÁBÓL, mert ennyi idő alatt újraírom a kódját -.-

    Újraindítottam, akkor behozta a menüt, nevet kért... be akartam írni, bedobta a játék virtuális billentyűzetét és ennyi volt. Semmire nem reagál, megint taskból lőttem ki.

    Most már el sem indul fekete képernyő.

    Kb. 2.5 méterre ülök a wifi routertől, jelerősség 1-2 között ingadozik, néha felmegy fullra, pedig semmi változás nem történik. Nokia N8-on max, minden ok.

    Akksiját 100%-ra töltöttem úgy kezdtem el piszkálni. 78%-on van 1 órányi netezés/telepítés/restartolás után, közepes fényerő mellett.

    Scroll néha akadozik, néha a tök alap programok is pár tized mp-re, de érzed, észreveszed, duplán nyomsz, kínos. Youtube 720p-t tökéletesen viszi néha még is ok nélkül lagol, holott bekesselt már előre 3 percet. Argh.

    De nem adom fel!

    Kinéztem egy Asus Transformer TF700T-t állítólag az a csúcs... mondjuk kétszázé' ajánlom is neki. Remélem a sokmagos proci már képes lesz ezekkel a brutális igényekkel megküzdeni -.-