• kvp
    #13
    "Neked nem a Google-el van a bajod, hanem a telefonod gyártójával."

    Igen, nekem is ugy tunik. Megneztem a sajat telefonom (100 ezer huf alatti keszulek) es a kovetkezoket talaltam:
    -fokepernyon kattintas a telefon ikonra: bejon a tarcsazo a contact list-nel megnyitva (1 mp-en belul)
    -fokepernyon kattintas az uzenetek ikonra: bejon az uzenetkezelo egy listaban az osszes bejovo uzenetemmel, folul egy jo nagy 'uj uzenet' gombbal
    -uzenet olvasasa eseten kapasbol alul a valasz mezoben villog a kurzor, csak gepelni kell (email-es kapcsolatnal email valasz megy, sms-nel sms, stb.)
    -start menube (launcher) belepve a szokasos 4x3-as telefonos menu fogad: kapcsolatok, telefon, uzenetek, bongeszo, beallitasok, play aruhaz, terkep, naptar, zene, galleria, riasztasok, szamologep. (jobbra a kovetkezo kepernyon meg indul a telepitett alkalmazasok listaja, kategoriankent levalogatva)
    -hivas felvetele es lerakasa: nagy zold gomb es nagy piros gomb, csak meg kell nyomni az egyiket

    Ez egy sima olcso, kozepkategorias sony telefon, sima kozonseges androiddal. Most ehhez kepest egy jo draga, de vacak telefon nem tudom milyen. Egyebkent a back gombos vicc erdekes, mert egy sima bongeszos webmail kliensnel is igy szokas visszamenni a megnyitott email-bol a bejovo uzenetek listajaba.