• Laza
    #109
    Szerintem én most jegelem majd kicsit a játékot ... annál is inkább, mert már kint van az utolsó DLC-je a DS2-nek, illetve a Mordort is meg kéne nézni.

    Két napig egész este nyomtam, de semmi értelmét nem látom. Farmolás volt az egész, már ismételt tartalmat nyomattam újra meg újra, miközben semmi jutalom.
    16 óránál léptem meg a 20-at, most kb 26 óránál tartok lvl22-n, 10 órát tettem még bele, de nem érzem a haladást, sőt, csak azt látom milyen messze van még a következő célpont. Pedig tegnap este is végig reput farmoltam a Marson, ismételgettem ugyanazt a 4-5 féle küldetést, ami a baconok osztogatnak, hogy végre elérjem a vanguard 1-es szintet, aminek kb értelme nincs sok. Nem érzem a motivációt, a játékmenet önmagában meg kezd unalmas lenni.

    Szép lassan azok is elvándoroltak, akik eddig a barátlistámból játszottak, most már szinte sosincs senki online.

    Mikor jön a kövi patch?
    Ha az ember beszáll vmi klánba, lesz több értelme a játéknak? Vannak klán specifikus küldik, bármi?
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.10.01. 09:31:16