swbw.jpg
  • Zoliz
    #2804
    Tapasztalataimat összegyüjtöttem, hátha segit másoknak is:
    Assaultal a Vanguard módban mindig előreszaladok majd dobok jelölőt (Scan Dart) a többieknek (ez kill assistet ad), majd gránát, (Heavy esetén gránátvető) és/vagy savlövőt használok oda ahol legalább kettő ellenség van majd próbálom lelőni az ellent, sokat oldalazok, hogy ne legyek könnyú célpont. Lényegében ennyi amit csinálok a Galactic Assultban. Célszerű azt a kártyát (Bounty Hunter) is magunknál tartani ami növeli a battlepontokat, mert 3000-et azért elég gyakran elérhetjük (ezzel játszható lesz az Enforcer). Hőst alig tudtam eddig elérni, viszont Bobát egyszer elértem és nagyon ment vele a rakétázás, lényegében meg se haltam vele a meccs végéig. Szerintem Luke-ot hamar lenyomták volna, mert sok lud disznót győz, ezért lassan Boba lesz egy új favoritom.

    Heroes and Villansban olyan kártyákat használok főleg amik alapképességeket javítnak nagyobb életerő, nagyobb sebzés, kevesebb sérülés, ezzel nyerünk több önbizalmat, hogy bátrabban harcoljunk és rohanjuk kaszabolni, mert ez a játék erről szól, de persze csapatjátékról is. Pár nappal ezelőtt a Star Killer Base pályán az tetszett, hogy volt a csapatomban egy maszkos Leia karakter én meg Yoda voltam. Mindig mutogatott nekem valamit amikor én voltam a célpont, csinált nekem pajzsot és próbált védeni. De engem nagyon nem kell, mert Yoda nagyon erős és nyomogattam az F2-t és mondogattam neki Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! Csak képzeljétek el milyen vicces volt, fölém tonyosul Leia én meg szórom neki a bölcsességet :) Na ilyenek miatt is nagy játék ez és több mint fél éve nem untam meg. Vannak persze béna csaták is, de mindegyik más és más.