swbw.jpg
  • Vicodine
    #2611
    Twichen szokta tolni neha, bar BF2 ota nem nagyon.

    Mas. Mostanaban a tokom kivan a sok kis idiotaval. Ma is mentem par menetet, es ez ilyen maniava valt sokaknal, hogy akik nem tudnak boldogulni, azok allandoan cheatet kiabalnak. Lehet en fogok ki csak sok ilyet, de par napja gombamod elszaporodtak az olyan jatszani nem tudo, erthetetlen idiotak, akiknek egyetlen magyarazat arra, hogy szarok az az, hogy az enemy csitel. En sem vagyok proo, abszolut kozepmezonyben vegzem mostanaban, regebben meg inkabb az utolso haromban voltam mindig, de az, hogy nem vagyok proo, nem azzal probalom meg mentegetni, hogy a masikra csitet kialtok. Annyira szanalmas es mar unalmas ez. Persze, ertem en, kapcsoljam ki a csetet es akkor nem latom...
    Gyanitom, hogy azok a jatekosok most kezdtek el jatszani, akik anno p2wt kiabaltak :DD
    Vagy nem tudom, de mindenkeppen magyarazzak mitol szarok, es mindenkeppen mutogatni kell valakire, hiszen ezzel kielegitik magukat, hogy ok nem szarok, csak a masiknak van elonye.(persze hogy van, a tudas)
    Ugy gondolom ez kimeriti a szanalom kategoriat, hiszen jobb esetben 20-bol egyszer beletrafalnak abba, hogy valoban csitel-e az enemybol valaki, hiszen en is latom mi folyik a palyan.