status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #64910
    Pro-t meg 4k-s tv-t nem savazta senki.
    Csak megjegyeztem, hogy 4k gaming nincs. :)

    Mások meg nyugodtan félremagyarázhatnak bármit, ahogy eddig is szokták.

    Sőtt pont én vagyok az aki a platformokat, hardvereket, ha így tetszik védi, mert mindennek van előnye, szépsége.

    Egy büdös szó nem volt se pro-ról, se tv-ről. Pusziltatlak, ne a suttyó válaszokat nézd a kommentemre, hanem amit én írtam neked. :)
    Ott annyi van hogy 4k gaming, az hogy ezt ki hogy vette fel, az gumiszobára való.

    Szerintem annyira ismersz már, hogy a rosszindulat, tőlem áll a legtávolabb a topikban.

    Még 1x utoljára, a pro-ról, mert pár idióta faszkalap nem érti, akár holnap rendelhetnék egyet, ha, ezen van a hangsúly, ha annyira fontos lenne.
    Úgyis eljön az az idő, hogy értelmét látom váltani, jövőre, akkor meg bizniszelem.

    Azért mert, ne vedd magadra, pár tahó, geci, fasszopó, gazdag srác pattog mert a sárga földig alázhat kedvére embereket, azért mert nincs annyi feles lóvéja, hogy ész nélkül kövesse a trendeket, attól még nem leszek gonosz, meg irigy.

    Mert ezzel azt hozzátok ki. Ha te nem is, de páran igen.

    De leszarom, csak miattad mondtam, hogy ne értsd félre, amit írtam, véletlen sem rosszindulatoskodás akart lenni, arra van elég ember itt.

    Bárcsak páran a kurvasok pénzből tiszteletet tudna venni a boltokban, de sajna nem lehet. ;)