status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!
SG.hu Discord
-
SlickAdam #13630 nos az X1, mint hardver SZAR. ez teny. dicseretes, hogy az OS jol fejlödik folyamatosan es hogy MS is lehetöseget biztosit a ciganykodos "felaras" vasarlasra.
amugymeg playstation topik, TOKELETES hely az MS gecizesere. Xbox topikban tenyleg hulyen nezne ki...
amugymeg+ ha van is fika, az 2-3 hsz es annyi. de te mar tengernyi hozzaszolas ota hosiesen vedelmezed a masinadat, amire tenyleg senki nem kert fel. ez tenyleg baromira nem kell ide, SENKI nem akar itt ilyesmit olvasni.
szoval 41 eves fejjel inkabb igyal meg egy sört es / vagy fizess be egy kiados baszasra, ha nem kapnal eleg puncit! ugy vedelmezed azt a darab vasat es gyartojat, mintha valami tizeneves kis seggfej lennel... yeezus!
---
az megvan, amikor PS-t szidjuk? nem ritka. olyankor hol vagy?
Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.06. 11:32:44