• mousee
    #1
    Nem vagyok egy nagy teló fan, de nekem valahogy ez a koncepció nagyon fekszik. Nekem nem jönnek be a jelenleg divatos okostelók, feleslegesen sokat tudnak, de legalább szépen lassan már nem mobilok. Amiért nem szeretem őket:
    Nagyok: rohadt kényelmetlen hogy ekkora nagy lapát szar, pl bringázás vagy futás közben kimondottan kellemetlen az ember zsebében.
    Törékenyek: Egész jól bírják, de azért messze vannak egy 3310-es masszívságától :)
    Akksi: Lassan nem is nevezhetők mobilnak, naponta töltheted őket ha nem akarsz elérhetetlen maradni.
    Persze, szépek, jók, okosak, csak nekem ez nem kell, és ezzel még szerintem vagyunk így egy páran.

    Viszont ez a picuri egész jó irányba halad. Én kimondottan örülnék egy olyan telónak, ami pici, legalább 1 hétig megy konnektor nélkül, és nem kapok szívgörcsöt ha véletlenül kicsúszik a kezemből. Ha van egy frankó vakus kamera, az még külön öröm, egye meg az sd kártyát, és legyen rajta egy gyors böngésző, FB, YT app. Ha valaki tud ilyen telót, az szóljon :)