• cateran
    #38
    Errm, nem..marmint nem vitatom az emlitett csirkemellet, de nem latom be, mitol lenne a poundlandos dobozos coca vagy bounty/mars/etc szelet egeszsegtelenebb, mint a waitroseos. Attol biztos nem, hogy olcsobb...Amugy meg friss hust ilyen boltokba soha nem szabad venni, van 100+1 hentes, kezdve a normaltol, a halal-on at, a speckos azsiaiig.
    Sot, pl tesco es tesco kozott is van kulonbseg. Az expressekben levo 2 db-od scotch egg pl £1,05-1,10 kornyeken mozog, a nagy tescokban meg £0,90 korul. Altalanossagban minel kisebb az uzlet, annal dragabb. (nem 100%-ban, de tulnyomoreszt) Pc world vagy currys pl ilyen.. nagy uzletlanc, nagy uzletek es aruljak a szart dragan.

    asgh: Csak szeretned..Mar zillio alkalommal elmondtam, hogy meg az angolok (igen a jol keresok is) draganak talaljak az Apple termekeket (8 ev alatt 1 embert lattam, akinek macbookja volt, iPhone, mivel szerzodessel ingyen elviheto, mas kategoria, iPad-ot sem lattam meg senkinel es osszesen 2 iPodot...8 kurva ev alatt, mikozben megfordultam a fel orszagban. Ez olyan 100-150 embernyi meritest jelent, alsohangon) Az vitathatatlan, hogy mindenki meg volt elegedve veluk, de senki sem mondta, hogy nem veszett draga (az megint mas kerdes, hogy a tobb termek is szepen felzarkozott mellejuk elbaszott ar/ertek arannyal, de miert ne tennek? Ha a nep fizet, akkor hajra:D (en magam is beletartozom az emlitett nepbe:D))
    Amugy nem ertem miert tunik olyan rettenetesnek a status symbol dolog...nincs azzal semmi baj. Akkor kezdodik a gubi, amikor valaki tenyleg elhiszi, hogy kulonb, mert ilyen termek van a tlajdonaban es tobbnek szamit vagy jobb ember ez miatt....