Szélesvásznú zombiapoklaipszis.
  • NovaTerra
    #127
    Egyszer meg lehet nézni. Bőven nézhető kategória. Kicsit rosszabbra számítottam. 2 órában nem nagyon lehet több mindent belezsúfolni, ha meg akarják mutatni a globális helyzetet. Hisz a történetet nem viszi tovább, hogy megmutatják x városban is ez van, y-ban is, csak a perceket. Ami fura kicsit, hogy Pitt valami szuper szakértő, válságkezelő ember. Ok. Legyen. De a világ megmentésére indult kutatócsoport konkrétan két darab emberből áll. Az azért fura.
    Nekem nincs bajom azzal, hogy itt rohantak a zombik, míg máshol vonszolják magukat. Mindkettő ugyanolyan fikció. Szóval a zombifal sem hihetetlenebb, mint bármelyik zombis "baromság". Sőt a gyors zomgbik, a gyors átváltozások félelmetesebbek és jobban fenntartotta a feszültséget.
    Nekem egyáltalán nem hiányzott a hatásvadász kibelezések, meg mutassuk meg, hogy eszik az embereket. Walking deadben sem bírom, hogy folyik a vér ezerrel, csurom véresek, de nem gond az nem végzetes, csak a harapás. Itt legalább Pitt rögön kiállt a ház szélére.