Szélesvásznú zombiapoklaipszis.
  • Prof William
    #120
    Már kint van a Blu Ray Extenden - Uncut verzió is.

    A filmek topicba már egyszer leírtam, szóval ide már csak bemásolom.

    Jót tett neki hogy kibővítették olyan 7-8 perccel + jobban megmutattak olyan jelenteket amit a filmben kitakartak.

    Vériszapos mészárlásra persze senki se számítson de azért jobban megmutató és véresebb lett néhány jelenet. A Izraeli kézamputáció például meglepően jobb így hogy egy 5 centivel lentebb húzták a kamerát. :)

    A bővített jelenetek szerintem jobbá tették a filmet. Kb minden akciójelenet kibővül legalább 1 perccel, valamint a történet jó pár pontján beiktatott 10-20 másodperces pluszok éppen annyit adnak hozzá hogy javítsák az összképet. Pl a Philadelphia outbreak jelenet sokkal jobb azzal a kellő helyeken be-beszúrt olyan 1 percnyi plusszal mint a filmben. A apartmanos menekülés, vagy éppen az Izraeli jelenet is SOKKAL teljesebbeken tűnik így + szinte minden olyan jelenet is visszakerült, amit anno hiányoltam, hogy a trailerben benne voltak a filmben meg nem.

    Véleményem szerint jobb lett a bővített-vágatlan film. A moziban sokkal szívesebben néztem volna ezt a verziót.