banner
  • lonvard
    #1273
    Próbálgatom, kezd bejönni a játék. Az egy kicsit zavar, hogy nem építhetem meg kényelmesen mindazt, amit akarok. Pontosabban mintha mindenhol kevés volna a hely egy kicsivel. Kellene egy olyan bázislehetőség, hogy sok beépíthető terület, de tényleg sok, és hogy az legyen már mindenre elég. Drucker Countryban tolom a bevásárlóközpontban, mindenhol azt olvasom hogy az a legjobb bázis, de egyszerűen kevésnek érzem, pláne hogy alapjáraton nincs benne fekvőhely. Olyan jó volna egy kényelmes bázis, amiben mindent ki tudok maxolni. Persze oké, ez egy játékelem, azért van sokféle bázis, hogy ne legyen olyan egyszerű dolgunk. Amit az első részben rettenetesen utáltam, az szerencsére mintha nem volna. Első részben arról szólt a játék, hogy a csapattagokat kellett kimenteni a zombik szájából. Nem tudtam pihenni egy percet sem, mert folyton segítségért rádiózott valamelyik csapattag. Ha nem mentem menteni, akkor bizonyos eséllyel megették. Most azért nyugisabb.

    Ja egy szakmai kérdés: Warlord a hősöm, megcsináltam szépen az Armoryt, ami talán a legjobb speciális épülete. Na most ha lecserélem a főnököt mondjuk egy trader vagy egy builderre, akkor építhetek az armory mellé más fajta speciális épületet? Kellene az a sniper torony, meg a trader állomás is tetszik. Hát meg szeretnék autóupgradelő műhelyt, és akkor máris látszik, hogy a faszának tartott Mallban kurvakevés a hely ehhez. Azon gondolkodom, hogy vannak azok a fasza kommuniti modok, és bevetek valamit. Megfelelő számú horgász alkalmazásával például nem kell belső farm. Ki kell találni hogy legyen. Akarok egy fasza posztapok bázist. Ja és így covid alatt vicces mikor a megfertőződött csapattagnak viszem a vakcinát, amit a kimaxolt doktorom ad be neki. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.04.09. 08:50:37