banner
  • pett3rson
    #1237
    hali,

    3 féle upgrade van, light, medium és heavy. Autó típusától függ, hogy melyiket tudod rárakni. Ezt legegyszerűbben úgy tudod megnézni, ha a bázison vagy és az autó ott parkol. megnyitod a B-vel a bázisépítést és ott rákattyolsz a a parkolóhelyre, egy ikon lesz, kattint és ott írja majd, hogy milyen kit kell az adott autóhoz.

    Upgrade-et vagy találsz lootolás közben vagy készíthetsz Autoshop-ban ( Large hely kell neki és mechanic skill) ,de nem olcsó a gyártása. Pontosan nem emlékszem mennyi, mert egyet sem gyártottam, mindig csak találtam.
    Bár egyszer mintha kereskedőtől is vettem volna. ja volt ilyen, és nem kevés influence-ben sem, de persze megéri.

    Hátrafelé? nemtom, talán kevésbé sérül, bár lehet nincs összefüggés. Szerintem, ha az ajtóval ütöd el a zozót, akkor sérül legkevésbé a jármű, de bizonyítékom nincs rá. Alapvetően, ha nem mész neki izomból fának vagy kerítésnek, bármi keményebb dolognak (pláne nem Juggernautnak, az szinte azonnal fekete füstös szintre rombolja az autót), akkor egész sokáig bírja a zombiütést, ez veszi le legkevésbé az életerejét. Én így tapasztaltam.
    Utoljára szerkesztette: pett3rson, 2018.07.03. 17:04:43