• kvp
    #18
    Egy android-os telefonon semmilyen szemelyes adatot nem kell megadni. Nem kell alkalmazasokat sem vasarolni, van eleg ingyenes es jok azok is. Zenet, filemet nem vasarol az ember, van ingyen a neten, raadasul sokszor legalisan.

    A facebook otlete egyebkent nem rossz, a telefonok indito kepernyojet csereli le, ez kb. olyan mint amikor windows-on a start menu-t es a desktop-ot kicsereljuk egy kulso fejleszto altal keszitettre. Ha ez jo valakinek, akkor hasznalhatja. Mondjuk nekem pl. jobban tetszik a sony altal keszitett es telefonhoz gyarilag adott indito kepernyo. App-okat sem nagyon hasznalok, inkabb a webes szolgaltatasokat sima bongeszovel, mert azokban tobb funkcionalitas van es igy a telefonon sem tartok semmilyen ellophato adatot. Az adott szolgaltatas weboldalan meg csak annyi szemelyes adatot ad meg az ember ami a minimum, ami tobbnyire a semmivel egyenlo.

    "Ugyan nem ott van a bejelentett lakcimem, de azert eleg sokat vagyok MO-on. Miert? Mit befolyasol ez? Hogy jon ez ide?"

    Itthon senki nem fizet semmiert amit ingyen is be lehet szerezni. Ez azt jelenti, hogy egy atlag android-os telefonon nincs aktivalva a tulaj hitelkartyaja, igy meg veletlenul sem lehet semmilyen szemelyes adatot talalni rajta.

    "Magyarul te vagy az az ember akibol a Google-nek peldaul egy cent haszna sincs es akar csodbe is mehetne felole"

    Az android licenszert fizetett a telefon gyartoja. Ez a google haszna, tovabba a keresoben megjelenitheti a hirdeteseit (nem allitottam at az alap google keresot masra es nem tiltottam le a talalati listan megjeleno reklamjaikat). Ez igy korrektnek tunik, szurkolok nekik, hogy megeljenek belole.