• precision
    #17
    előre is bocs a hosszú offért...:

    ha rám céloztál ezzel a hsz -el akkor nagyon mellé lőttél... egyáltalán nem tartozom semmilyen elithez, nem tartom magam különbnek senkitől... ugyanolyan jelentéktelen porszem vagyok mint bárki más...
    ellenben a politikai szakemberekből álló magyar társadalom mindenkinél felsőbbrendűnek tartja magát aki nem annak a pártnak a micsodáját szopkodja a szájával amit ő is

    M.o. -n már régóta nem pártok vannak hanem szolgáltatást nyújtó vállalatok, úgymond reklámcégek... és nem politikai programok vannak, hanem marketing anyagok... simán fel van osztva az együgyű társadalom részekre és a pártoknak álcázott szociológusok/marketingesek rögtön alapítanak is egyet ha kínálkozik egy "lefedetlen" célközönség... azt mondják amit hallani akarsz és annak az ellenkezőjét amit a másik marketingpárt nyomat, lényegtelen, hogy mi az... eladják neked a terméket, mert ismerik a beszűkült gondolkodásmódodat

    és igen is, _EZÉRT TARTUNK ITT_ mert ezek a hányadék politikusok így meg tudják osztani ezt az értelmi fogyatékos bandát... barátok, _CSALÁDOK_ mennek szét fidesz vs. mszp és hasonló bullshit viták miatt

    és már a tudományos híreknél is kommunistáznak meg ilyesmi, holott nyakamat rá, hogy fingjuk nincs a szó jelentéséről

    én leszarom amúgy az egész politikát, nem vagyok egy párt híve sem, felőlem szétrohadhat az összes

    a majdnem síráshoz meg annyit, hogy én sajnos már nem csak majdnem sírok...
    az meg hogy mi kit tesz érte... dolgozom, fizetem az adót, nem csalok, nem lopok, tisztességesen élek... ennél többet nem tudok hozzátenni, és nem is akarok, mert felesleges