• levente68
    #162
    Azt el kellene ám ismerni, hogy egy magyar iskolát végigjáró értelmes és értelmesen kezelt tanulóhoz képest egy amerikai diák kvázi életképtelen zombi.


    Ennek okán annyira elterjedt a szifon is és van annyi a szakbarbár pöcs az USA-ban, aki a szakterületén - amit oly sokkal több pénzbe került megszerezni - túl bizony azt se tudja, merre van arccal a világban. Lehet ezt tagadni, meg grafikonokat rajzolni nyugodtan, attól semmi nem változik.


    De hogy picit visszakanyarodjunk a cikk témájához, nicsak:

    IPHONE FOUND TO BE MORE ‘VULNERABLE’ THAN ANDROID SMARTPHONES


    Tessék, lehet magyarázni, PuniKüllő, ez a területed...

    Én adtam forrást, linket, így most azzal nem söpörheted le a dolgot, hogy azt kérsz, bár megoldod, tudom...

    Az én véleményem amúgy a témában, hogy se sebezhető, se sebezhetetlen rendszer nincs, se mobil, se asztali. Mindenhol a lúzeren múlik a dolog és hát, azt azért tudjuk, hogy geek kevésbé jellemző a szifonosra, így - bár hülye mindenhol van -, a cikk és a hozzászólások némelyike egybecseng a véleményemmel.