13460980771376987028.jpg
  • Wolwerine
    #3480
    "Kicsit" elkésve ismertem meg ezt a király játékot:))). Mivel nem volt egyszerű elindítani, illetve a fórumok is azzal vannak tele, hogy nem indul, leírom, nekem hogyan sikerült összehozni. Win10/Nvidia Ti. 1660 videókártya/32 GB ram memória a konfigurációm, a játékot az Ubisoft connect-en vettem meg és telepítettem fel. A kliensről képtelenség elindítani, mert azonnal kilép, ha onnan indítom, nem indul az asztali parancsikonról sem, ugyanúgy kilép. Megkerestem a játék telepítési mappájában az AC4BFSP.exe fájlt, a tulajdonságainál átállítottam, hogy rendszergazda beállítással induljon, továbbá beállítottam a kompatibilitását WIN98/ME -re. Innentől elindul a játék, de csak akkor, ha közvetlenül az exe-fájlra kattintok, a kliens/parancsikon továbbra is felejtős. Ami még gond volt, hogy a legmagasabb felbontáson indult a játék, le kellett vennem 1680*1050-re, illetve hiába vinné a gépem max felbontáson a játékot, a legtöbb grafikai beállítást le kellett vennem minimumra, mert az átvezető animációk iszonyatosan szaggattak.