• AgentKis
    #7
    Kína, oroszország és brazília semmivel nem élhetetlenebb, mint magyarország. Hasonlóak az átlagbérek a mienkhez, de az árszínvonal sokkal alacsonyabb (élelmiszer, energia tekintetében legalábbis)...
    Egy "valódi" okostelefon a tömegtermelés miatt ma olcsóbb mint 10 éve egy hagyományos teló. Én még vettem ilyet 29.000-é 2001-ben vodásan. Ma 29.000-é már vastagon van androidos, de ha inflációt is beleszámolsz (12év átlag 5%) akkor ez ma egy 52000-es telcsi...

    Más kérdés, hogy nem mindenkinek kell az okostelefon. Mert sokan bizony nem használják másra, csak telefonálni. Erre vastagon elég egy 3-5000 Ft-os készülék is. (ami még mindig többet tud, mint anno a C35)

    Nekem személy szerint pont az érintőképernyővel van bajom. Illetve azzal, hogy okostelóknál mennyire "kikerülhetetlen". Hogy huzigálnom kell, hogy felvegyem, hogy karcolódik emiatt egyre szarabbul látom, vagy bajlódhatok fóliával. Nekem tutira bejönne egy gombokkal kezelhető okostelcsi. Én itt látom a piaci "szakadék"-ot!