• george71
    #11
    Hát jó hogy ilyen kritikusok vagytok.. én nem mondtam hogy profi vagyok.. nem engem kell fikázni.. mellesleg nyertem már pár pályázatot.. de ez a fórum is züllik látom. Különben megnézném a képeid, ha már ekkora az arcod... ilyen műértő-elemző vagy..

    Teljesen mindegy minek nevezem a MILC gépet.. NEKEM egy kalap ***
    Aztán lehet vele vergődni, vegyetek ti is.. én inkább egy tükrössel fotózok.. és akinek a tükörhang idegesítő.. az nem fotós. Nincs annál szebb hang. A MILC szemétbe hol nézel bele ???? hol látsz egy tiszta képet- kompakt fos- kigondoltam kimondom ! A külső ergonómiája a FED-3 orosz (első gépem 1982-3)géppel vetekszik... nekem bejön a retro, ha valami praktikus..és szép. De ez gusztustalan ! a legolcsóbb MILC 110.000Ft alap optikával MILC -SMENA KÜLSŐVEL :-// ennyiért Canon EOS 1100D-t vagy NIKON D3100-at lehet venni szintén alap optikával. és nem kell rá egy plusz keresőablak.. fotózz ilyennel Egyiptomba a tűző napon, ahol karácsonykor 17-28 fok van éget a nap.. megnézném mit lát a TFT-n.. amikor meg bemész valahová honnan veszel vakut..? jaaa akkor ehhez is koffer cucc.. akkor miért jobb ???? - mert NEM JÓ !