• tomboy013
    #17
    Hát sose volt iPhone-om, szóval nem onnan loptam a dumát egyszerűen így van. Én itt nem arról beszéltem hogy kinek milyen felület tetszik jobban, csak a gördülékenységről. Az pedig tény hogy a WP gördülékenyebb, csak az elfogultak mondják hogy nem meg aki még sose használta a rendszert.

    NEXUS6: Nem azoknál a részeknél tapasztaltam a laggot ahol a Widgetek vannak szem előtt, hanem például a névjegyzékben(volt több mint 500 név és borzasztóan idegesítő volt amikor hol lelassult scrollozás közben hol pedig felgyorsult hirtelen a rendszer). Annyira gagyi duma ez a 8dp egyforma színű téglalap dolog. Csak egyszer vegyél már a kezedbe te is egy WP telót aztán láthatod milyen egy Live tile.... Szerintem nem egy szines téglalap van hanem folyamatosan frissülő mozgó csempe, ami azért nem ugyanaz. Szerintem sokkal igényesebb és letisztultabb a többi rendszer ikonos/widgetes megoldásától de ez már más kérdés. A folyamatos info közlés miatt hasznosabb az biztos. Bár tudom valakinek az a fontos hogy háttérképet tudjon állítgatni, meg hogy hullámozzon a háttérkép mert az olyan menő ugyebár :P Szerencsére már abból a korból kinőttem. Nah mindegy azon ne vesszünk össze kinek mi tetszik a legjobban én csak arról beszélek mennyivel szebben fut a WP. Mert az tény hogy szebben mint a droid. Körbe lehet magyarázni hogy de ott widget meg 3D meg ez meg az, de a lényegen akkor sem változtat.