• mx5 kevin
    #52
    Ha publikálható lenne hogy bizonyos népcsoportoknak a vérükben van a bűnözés előbb utóbb elkezdenék összeszedni őket.Miért nem lehet megnevezni faj alapján pl hogy cigány Magyarországon a bűnelkövetőket.Én személy szerint útállom az összes olyan embert népcsoportot aki itt él és zülleszti írtja kést döf a magyarságba és ugyan azt csinálnám velük mint Hitler a zsidókkal.Aki dolgos tisztességes ember közülük egyedül azzal tennék kivételt.
    Lásd a cigányokat sajnos a bűnözés a vérükben van és pusztítják a magyart ahol sokan vannak mindenütt csak a baj van velük itt is máshol is.Akkor lássuk a kommunistákat:A saját hazájukat árulták régen idegen hatalomnak, a rendszerváltás után mindent kiprivatizáltak,jóformán a hazudozáshoz,mások meglopásához,gyilkoláshoz,terrorizáláshoz értenek és a szegénység marad utánunk. A magyaroknak össze kéne fogniuk érvényesíteni a nép a magyarság akaratát ha ez így lenne nagyon gazdag ország lennénk nem minden vacak be lenne engedve és a termelők meg mennének tönkre.A külföld termeli meg a magyar fogyasztást az ő gazdaságukat növelve. Tetszik vagy sem amelyik országokban nincs társadalmi összefogás azokat ezek az elemek szétszedik.Ezek ahol tudják irtják a Magyar népet én az összes elemet szedném össze akire rábizonyítható hogy a magyarság ellensége és a népre bíznám mi legyen a sorsa.Sőt Trianon után akik elfoglalták a magyar földet magyar földön garázdálkodnak és még a népet cseszegetik,Amikor egy ilyen párt vezetett volna a választáson én már rárobbantottam volna a pártszékházat az ott élő magyarság helyében utána meg figyelmeztettem volna a népet ha háborút akar akkor megkapja és hogy magyar területen él azt bitorolja. Mindjárt nem lett volna szlovák nyelvtörvény csak hát a magyarság se összefogó nem a nép irányít ezért vagyunk itt ahol!Nem lesz hosszú életű Magyarország ha ez így megy tovább!Én Hitlert megértem ő összeszedte annak idején azokat az elemeket akiről azt gondolta Németország ellenségei bolsevikok,kommunisták,cigányok.És meg lehet nézni ezek mit csinálnak a társadalomban a mai napig és sajnáljam őket!Ha majd lesz olyan birka a kormány és az arabokat is beengedi azokkal is csak a baj lesz mert az sem egy kultúrnép.Akik ide beengedték ezeket a kultúrnépeket és amikor jöttek a bajok velük nem üldözték ki őket azok tették rosszul.Aki elmegy egy országba annak ott alkalmazkodnia kell együttműködni a néppel és hasznára válni ha erre nem képes ott helye nincsen! Énekem személyes tapasztalatom van ezekkel belém ezt senki nem táplálta amit tapasztaltam róluk azután írom ezeket!