• narumon
    #48
    Off. Nem tudom mondjuk 8 évvel ezelőtt milyen volt nem is erről beszéltünk.
    Amit én tudok - sok száz eladott darab után sem volt velük gond (ellentétben mondjuk Gigabyte és MSI lapokkal amikről később teljesen leálltunk). Amik szintén gond nélkül mentek azok a gyári Intel lapok voltak még, sajnálattal hallom, hogy kiszáll az intel is, nyilván a legtöbben megveszik a 8-12e forintos alaplapot, ott meg jót nem nagyon lehet kínálni.
    Szintén annyit tudok még, hogy nekem ez már a második asrock alaplapom pár éven belül - ez is hiba és gond nélkül üzemel, a funkcióit és használhatóságát meg kimondottan csipázom - nincs okom, hogy a következő lapom ne Asrock legyen.
    Szintén annyit tudok még, hogy a világon rengetegen használják teljes megelégedéssel, hiba nélkül.
    Szintén annyit tudok még, hogy állításoddal ellentetbén pont, hogy minőségi alkatrészekből készül (nézz meg egyet), és nem a gagyiból. És most nem a 10e forintos lapról beszélünk (azt hiszem ilyet is gyártanak) hanem a normális alaplapokról amiből egy asrock is 30-40e forint csakúgy mint az Asus a Gigabyte vagy bármelyik másik. On