Fiúk-Lányok Szakítás Tippek/Tanácsok egymásnak egymástól
  • MrSpock
    #176
    Velem speciál ha konkrétan netes szakítást nézzük,akkor igen. Facebookon írt a leányzó akivel aznap ugye még találkoztunk,de éreztem valami nem stimmel,hogy ne haragudjak de ő nem képes annyi érzelemre amit én megérdemelnék. Semmi baj nincs velem,aranyos,kedves,és jólérezte mindig magát,de az ő belső problémái,falai túl magasak,és én jobbat,többet érdemlek.
    Mondjuk tényleg nem egyszerű élete volt,van. Találkoztam vele másnap,és mondtam neki,nem haragszom rá,semmi baj,hisz nem lehet erőltetni,adtam nagy puszit a homlokára,mondtam neki vigyázzon magára,és próbálja magát lelkiekben megerősíteni.
    Persze szótlanul állt,láttam rajta a szomorúságot,de ez így nem működött volna.
    Ballagtam hazafelé,persze én is sajnáltam,de hát mit tehet az ember ez esetben.
    Az ami még csattanó a dologban,hogy eltelt úgy fél év,és megkérdezte,hogy ő szerethető ember e? Én meg ugye igen,csak meg kell nyílnod lelkiekben is ahhoz,hogy te is tudj szeretni.Ha úgy vesszük jó viszonyban maradtunk. Bár soem volt veszekedés köztünk.