Általános eszmecsere, felhasználói vélemények, ötletek, újdonságok
  • MuchACHO79
    #212
    Vettem a tescoban egy prestigio 5517es 2 simkártyás telefont. A dolog nem volt előre tervezve, két telefonom volt eddig is egy céges "cikifon" meg a Note2. Igazából már nem birta a régesrégi nokia akksija és gondoltam lecserélem valami használt okosra. Erre a tescoban meg megasale, 20ért adták de nem vártam sokat tőle még ha eredetileg 55is az ára. Én ekkorát még nem csalódtam telefonban. Kellemesen. 5" kijelzője van 4x1.3GHz, igaz, hogy csak 540x960 a kijelző és csak 1Gb RAM van benne, 2Gb tárhellyel amiből néhány alkalmazás telepitése után már csak 500Mb maradt, de SD kártyával bővíthető. A meglepő viszont a készenléti ideje. 4000mAh akku van benne a nagykönyv szerint, de mig a note 2 minden estére 20% alá merül, úgy ez nagyjából azonos használat mellet 4 napja volt töltve és még mindig 52% van benne. 4.4.2es android van rajta, bár tök más mint a samsungon. Kicsit fura, hogy kapásból ékezetes billentyűk is vannak, ezért ugye kisebbek a gombok és a telefonálás/ névjegyzék is elég fura benne, ettől függetlenül úgy érzem, hogy a note2 kiöregedett már, ha ilyen telefonokat lehet már venni.