mea.jpg
  • Andule
    #4227
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tavaly tavasszal toltam le egyszer (nekem elment, elveztem, semmi extra szal sztem is egy patronos jatek) igy lehet hulyeseg lesz amit irok de nekem ugy remlik h:
    1. azon lepodnek meg h leszallsz es bemesz a varosba. asszem az a nem altalanos hisz az vmi 'megaszuper' bolyo ami csak marha keveseket tud eltartani mert annyira kicsi a valos elohely rajta de cserebe szep es spiritualis hely.

    2, nexuson mindenen meglepodnek mert megerkezesunkig a komplett szerencsetlenseg szinonimaja az egesz bagazs. ha jol remlik akkor a sztori annyi h amikor ok megjottek rajottek h vmi nem koser, plane h lofranc eroforrasuk nem volt. (kaja/pia/energia) aztan emiatt villamgyorsan zavargasok tortek ki ami odaig eszkalalodott rovidesen h felkertek a kroganokat h ugyan rugdajak mar ki a francba a lazadozo csurhet majd aztan elertek h kroganok is megpattanjanak. az ezt koveto idoszakban vegetaltak csak mivel a sztori szerint igazi luzerek akiket nekunk kell patyolgatni h csinaljanak vmit. h miert nem kuldtek ki legalabb 1-2 felfedezohajot az jogos kerdes, arra csak lett volna kapacitasuk.

    3. mert lakott az Andromeda alapbol. persze ledobhattak volna par tok ures bolygot amolyan ME1esen h lehessen rajta csapatni a meko-val (sy, anno magyarul toltam le) de szvsz igy sem sikerult eleg elettel megtolteni a tobbi helyet es ennek koszonhetoen voltak a reskinezett ellenfelek. a vege igy is foloslegesen el volt huzva szvsz szal nekem pont nem hianyzott mar.