• levente68
    #225
    Ahham, értem, kis trollok, továbbra sem ott és nekik ugatjátok meg a tutit, hanem nekem.

    Nem érzitek szánalmasnak magatokat?

    Még egyszer elmondom, én semmit nem állítottam, onnan idéztem. Semmit bizonyítanom nem kell, ha nem értesz egyet, akkor nem velem nem értesz egyet, hanem az ott közöltekkel.

    De mindenképp itt trollkodtok valamiért és nem ott. Valószínűleg azért, mert kurvára tudjátok, hogy igazuk van...


    De én megteszem, hogy a kedvetekért beírom ott, hogy ti ezekre bizonyítékot kértek, csak nem meritek ti magatok megkérdezni...

    ""a tanácsra szoruló vásárlók"
    Te analfabéta, még a tanács szó jelentését sem bírod megérteni? Általános iskolán hogy nyomtak át téged?"

    Vagy téged, aki ennyire értetlen zombi, aki direkt nem hajlandó semmi olyat beismerni, ami a djágaszág ellen szól?

    Érdekes amúgy, hogy van ez, az én linkem a szánalmas, a tiétek soha?

    Hoztok egy PUBLIKUS Google 'hibajegyzéket', ahol amúgy pontosan ugyanaz folyik - nevetséges és oda nem illő kérdésekkel - , mint a Genius Bar-ban, hogy értsd végre, azok is tanácsra szoruló vásárlók, pontosan ugyanúgy, de nem hoztok hasonló adatot Apple-től, erre én hozok, de az szar.

    Hát, maxitrollok vagytok, ez persze nem újdonság.

    Mutassátok meg akkor, javítsatok ki egy linkkel, ami mutatja az Apple 'hibajegyzéket'!

    Addig abban maradunk, hogy NAPI 50.000 vs. 29.000 2008 januárja óta.

    Na, lehet linket rakni, nem pedig linkelni...