• Molnibalage
    #1
    Szegénykém kicsit buta. Itthon sok település örülhet, hogy van Internet és nincs választási lehetősége...

    Röhejes, de az ország egyik ledinamikusabban fejlődő városában is nekem az a lehetőségem volt 2004 táján, hogy lassú és drága Invitel, vagy bizonytalan és emiatt ott is hagyott mikrós netem lesz. 2004-es árfolyamon havi 8 ropi volt a mikrós net 512/256-os sávszélell emlékeim szerint és két éves hűségnyilatkozattal... Mikor két hónapig nem volt rendesen upload, akkor a még le nem járt hűségnyilatkozat mellett befenyítettem, hogy vagy hagynak elmenni ingyért, vagy fogyasztóvédelem. Nem pattogtak. Azonban egészen mostanáig az Invitel havi 10 ropiért adott 8M/512kbps sávszélt. Kicsit vicces ez mikor egyes szolgáltatók havi 3-4k-ért 25/25Mbitet adnak... Már, ha van nálad hálózat. Nekünk nincs...

    Azért csak el jutott az Invitel 2007 óta oda, 8k-ért ad IP TV-t és 25/2 megás netet ugyanazon a kábelen, mint régen. Érdekes, hogy 4 éve meg azt mondták, hogy a kábel a korlát és azért nem lehet gyorsabb a net. Csak nem hazudni tetszettek...?