• levente68
    #53
    PC a mániám, gépem most: Samu 830 SSD, AMD Phenom II X6 1075T, 16GB RAM, AMD 6970 VGA, LG 27" moncsi, 1250 VA / 660 W szünetmentes, WD 1TB, WD Black 640, WD green 750 HDD-k, Logitech G5 egér, Belkin n52te játékvezérlő, Genius 5.1 hang, Logitech G35 7.1 füles. ez így van most jó ideje, mert felesleges fejlesztenem, állíts ki egy hasonló kaliberű Mac-et és add ide kp.-ban a különbözetet.

    De a másik gépemmel is eljátszhatjuk ezt, az csak letöltésre, netezgetésre, a hálózaton való megosztásra van, abban nincs SSD, bár van szabadon egy szintén Sata3-mas, de nem fogom beletenni, eladom. Nézd meg, mennyi ideig raktak Apple gépeibe SCSI vinyókat minden szervizes mulattatására és nézd meg, milyen áron van egy SSD egy Apple notiban, ha már végre van az arányárban mért cuccban.

    Nekem a notiban 180GB SSD van, az csak i5, megnézném, mennyiért kapnék hasonlót tőlük... Az is igaz, az enyém Sony és ők se félnek vastag cerkával árazni...

    De ez már nem idevágó, csak elkanyarodtam, bocs.


    Kérdés: mindenki, minimális kivételtől eltekintve (meg is kapja a magáét a hozzászólásokban), fejet hajt a Note II előtt, te tényleg nem látsz innovatív dolgokat benne? Többet látsz az iPhone5-ben? A Google egyre nagyobb tetszést és elismerést aratva fejleszti az Android-ot, egyre többen ismerik el, hogy a maradék lemaradásait nagy léptékben emészti fel, ezt se ismered el? Szerintem hiba lenne. Én elismerem, amiben fejlődik Apple, lejjebb meg is írtam, de azért sokan többet vártak...
    Igen, lenyűgöző a két magból kihozott erő és a GPU is. Az árát meg is kérik, közben a felhasználó alig vehet észre valamit... Hidd el,számít ez. Vagy ess a hibájukba te is és majd csodálkozz...