A lábtyű utcai megfelelői
  • Loál János #6
    Bár nem használtam/használom olyan sokat, de azért leírom a tapasztalataimat.
    3-4 éve vettem a Mountexben, akciózva 10k körül, ha jól emlékszem. Most igencsak elszálltak árban. :-O


    Alexeasenek igaza van, az egyedi gyártás lenne a legjobb, nekem a kislábujjam nem igazán tölti ki a cipőben kialakított helyét, nem olyan szabályos a lábam, mint a cipő. :-)
    Ellenben így is baromi jó a cucc. Felvéve eleve ad egy hihetetlen dinamikaérzést, úgy érzem, hogy képes vagyok felszaladni egy hegyre. A valóság persze nem ennyire pozitív. -.-
    Nem véletlenül írják, hogy fokozatosan kell hozzászoktatni a lábakat, nagyon be tud durranni tőle az összes létező lábizom.
    Ugyebár nagyon vékony a talpa, a kavicsokkal vigyázni kell, vagy gumitéglán, vagy homokos talajon célszerű futni benne. Ha gyengébb a bokád/térded, akkor én nem ajánlanám a betont, lévén nem egy ütésnyelő légtalp van alattad, hanem szinte mezítláb futsz. Szerintem terepbarangolásra a legideálisabb, pl. erdőkben, lankás, dombos helyeken, ahol nem feltétlenül kell futni, csak ha jól esik.