• skinnyman
    #7
    En tobb mint egy honapja hasznalom mar a 8-at, es nem tunik nagyon gyorsabbnak a 7-nel, talan a vinyot kevesebbszer kaparja de joval kevesebb progi is van most fent rajta, szoval ez lehet hogy semmit nem jelent. Ellenben van olyan jatek ami erthetetlen modon elkezd neha szaggatni, ami 7-en soha nem volt. Nehany hasznos ujitas van, cserebe pedig egy rakas szopas kezdve a teljesen uj erthetetlen kompatibilitasi zuroktol es a start gomb kiszedesetol, az egeret jobbra/balra vive elojovo rejtett menukon at a metros loszar erolteteseig ami kb annyira illik egy asztali OS-re, mint egy segglyuk egy konyokre, meg emiatt ilyen skizofren es atlathatatlan is az egesz tortenet, normalisan hasznalnad az asztali cuccot, el akarsz inditani mondjuk artatlanul egy videot a hatterben erre a pofadba ugrik teljes kepernyon a metros remalom amibol esc-el se tudsz kilepni es csak kapalozol hogy most mi a fasz tortent es hogy jutsz vissza oda ahonnan jottel. Az egesz OS intuitivitasarol sokat elmond, hogy informatikuskent percekig kellett keresnem a kikapcsolas opciot, es sehol nem talaltam, ra kellett googliznom. Szoval szerintem is bukasra van itelve a dolog, a vista-nal is nagyobbat fog hasalni, a 7 szerintem osszessegeben joval jobb es hasznalhatobb rendszert, penzt biztos nem adnek a 8-ert, de ha nekem fizetnenek sem hasznalnam hosszutavon.