• Narxis
    #67
    Inkább kérdéseket adott mint válaszokat és csak én érzem, hogy tele van buktatókkal?

    Pl.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az öreg aki megfiatalodott, Harlen vagy franc tudja már nem egy régi barátja volt Gavinnek? Nekem nem áll össze a kép itt. Aztán meg miért kellett Henry-t lelőni? Így lett volna a lelke Gaviné? Vagyis inkább Jane lelke aki kérte, hogy mentse meg és bármit megtesz? Ez pedig az lenne, hogy szül gyereket aki Gavin utasításait követi majd vagy a helyére lép? Látszik, hogy totál más irányba ment volna a sorozat, pl. szvsz arról szólt volna, hogy mit élt át Jane az alagsorban mikor lement a lépcsőn és sztem Alexis-t se nyírták volna ki, az öreg de megfiatalodott csóka pedig szvsz nem lett volna ellenség. A Konspirálókat is szvsz jobban felépíthették volna mert ők igencsak cserkészek szintjén mozogtak.


    Tény, hogy ez a stílus fura volt, olyan megfoghatatlan, hogy most fúúú Gavin mindig furán néz valamelyik lakóra és döntse el a néző, hogy mennyit tud róla meg sztem az első évad egy szimpla bemutatás biztos vagyok benne, hogy a 2. lett volna az ahol többet tudtunk volna, ez persze egy kicsit zavaró, kb. cseppenként adogatták a wtf dolgokat. Azért nagy kár a sorozatért.