• bcrics
    #7
    Megintcsak nem értünk egyet:)
    Áprilisban vettem a készüléket, akkortájt volt a másik nagy ász készülék a Htc One X.
    A kettő közt vaciláltam, de maradt az SXS-
    Vhogy nem látom értelmét jelenleg Mobil készülékekben a 4magot.
    Már a 2 mag is bőven elég az átlag júzernek, mint amilyen én is vagyok.
    Ha pörög a 2 mag akkor az bizony emészti az akksit, bár a nagy részét a HD kijelző viszi el.
    Olyan ez mint a kamera megapixel vadászat, minél nagyobb, több van benne annál jobb.
    Nemááár.
    Játékokon kívül nem tudok olyan programot vagy alkalmazást amihez szükség volna mind a 4 magra.
    Persze nem vagyok a fejlődés ellen, és ha lesz olyan akksi ami kiszolgálja és jönnek rá az alkalmazások amik megkönnyítik az életem akkor hajrá.
    De per pillanat ezeket a telefonokat naponta, másfélnaponta tölteni kell, pláne ha használod is az erőforrásokat.
    A telefon fasza, elég jól belőtték a balance-t, persze plussz 1-2 nap üzeimdőt még el bírnék viselni.

    Napi böngészés, Zenehallgatás, Kamera, Gps és kész, adott esetben filmnézés, a nagy átlag nemhiszem hogy többre használja és nap végén már enni kér bőven.
    És erre bőven elég a 2 mag.

    Az augmented reality Pólus még gyerekcipőben jár, de ha jönnek majd az értelmes cuccok és a kivetítős hologrammos portékák, oda talán elfér majd a hátra szerelhető akksi, és vagy 8 mag, akkor már lesz értelme:)