I love gjoni a süllyesztőből elővett shó (RTL 2)
  • jackoneill90
    #1


    Premier vasárnap?
    Az új műsorban Delhusa Gjon, a romantikus vadmotoros keresi szerelmét, aki társa lehet egy életen át.

    Gjoni és felesége hosszú ideig próbálták haldokló házasságukat feléleszteni, ám be kellett látniuk, hogy kapcsolatuknak vége. A páros úgy döntött, hogy megadják egymásnak a lehetőséget, hogy újra megtalálják a szerelmet. Delhusa a nehezen meghozott döntés után elvonult, hogy lelkileg is felkészüljön a változásra. Gjoni reménykedve várta a vállalkozó kedvű hölgyeket. A szenvedélyes énekes életük legnagyobb élményét kínálta a kiválasztottaknak és igyekezett megmutatni, hogy milyen az élet egy igazi férfi oldalán. Sir Delhusa Gjon tabuk nélkül, személyisége minden árnyalatát megmutatva vágott neki a műsornak.

    - Hiszek a lélek erejében és a sorsban. Hosszú évek óta vágyom az igazi társra, a mindent elsöprő szerelemre. Idáig vártam rá, de most kézbe veszem a saját sorsom és én keresem meg a nagy Őt. Tudom, hogy valahol létezel, csak rád kell találnom! – nyilatkozta Delhusa Gjon a felvételek kezdetén.

    Hamarosan kiderül RTL II műsorán, hogy megtalálta-e szíve hölgyét a romantikus vadmotoros.