• gforce9
    #15
    Hát én teszteltem virtuális gépen, 1Gb ramot adva neki. Nem voltam elájulva a sebességétől. A cégek jórésze meg még mindig XP-t használ, mert sok esetben a szoftvereik csak azon futnak, vagy nem veszik meg a frissített verziót belőlük. A most vásárolt gépekre persze már win7 kerül, de csak alapos utánagondolást követően, mert nem biztos, hogy minden szoftver elmegy alatta. A munkához amúgy is kell gépelni. Az pedig érintőképernyőn nem hatékony, de még az egeret sem váltja ki, mert nem fog senki a munkahelyen egér helyett képernyőt masszírozni. Az kicsit fárasztó lenne.

    "Nem értek egyet. Felhasználói gépeknél (nem játék-) igenis van értelme és szerintem ez az irány"

    Végülis igaz, az olyan gépen ami nem kell komolyabb munkára és komolyabb játékra arra megfelel. Kérdés, hogy lesznek e ennyire idióták a vásárlók, hogy egy olyan gépre-sw-re váltsanak ami:

    1. marhaszokatlan
    2. nincs vele tapasztalat, hogy a speciálisabb szoftverek elfutnak e rajta
    3. egy jól bevált páréves win7 környezetet egy érintőképernyő miatt kiváltsanak

    Biztos lesz olyan idióta. De én is azok véleményét osztom, akik azt mondják, me/vista gyanús.