• Papichulo
    #22
    Bizonyos teruleteken innovativ tud lenni a Samsung, nekem is van tobb termekem is toluk es elegedett vagyok. Imadtam regebben peldaul a d900-at.
    Eppen ezert is erthetetlen, hogy miert kellett ilyen szolgai modon masolniuk az iPhone-t. Mert igy az a par szaz oldalas dokumentum, amiben ki volt elemezve, hogy pontosan mit kell valtoztatni, hogy az iPhonera hasonlitson a termekuk, az eleg inkriminalo volt. De egyebkent egyertelmu, hogy meg birsaggal egyutt is boven megerte nekik ez az ugylet. Tulajdonkeppen ok maradtak az egyetlen szamottevo gyarto az Apple mellett. Azt viszont nem mondhatjuk, hogy ennyivel jobbak is termekeik mindenki masenal. Nekem peldaul a Sony telefonok jobban tetszenek, volt is xperiam.

    Persze, hogy kovetett el hibakat, mind a RIM, mind a Nokia, ez utobbinal a symbian szamomra megbocsathatatlan, foleg miutan fejlesztenem is kellett ra :) Megis becsulom oket, hogy ujdonsaggal probalkoztak, mig a Samsung telefonokat tenyleg nem tudom megkulonboztetni egymastol, pedig akar hiszed, akar nem volt nekem Galaxy S is. Most ugyan valoban ujra iPhone-om van, de ha nem lett volna ez a wp7 upgrade fiasko, akkor siman vettem volna egy olyan telefont. Ennyire vagyok en apple fanboy...

    Summa summarum, amennyire neked az Applerol alakult ki rossz benyomasod a per elott/alatt, ugy szamomra a Samsung jott ki ebbol az egesz pereskedesbol negativabb fenyben. Biztos csak mashogy interpretaltan olvastuk a hireket :)