stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • steweee
    #21
    ne hari hogy ide írok, de a SHOC topikját már nem igazán látogatja senki. két kérdésem lenne :

    1 : az artifactokkal mit lehet kezdeni, azon kívül hogy küldetéstárgyak vagy el lehet adogatni őket? páncélt mondjuk nem lehet vele fejleszteni ?

    2 : kellene egy olyan mod, ami felemeli a cipelhető tárgyak súlyát. korábban vki csinált is ilyet, de nem találom. jó jó hogy súlykorlát, egészen jól eltaláltá hogy ha ilyen karabélyt vagy puskát viszel akkor az erre jó és másban gyengébb, de haladni szeretnék a játékkal, és nem visszamászkálgatni állandóan hogy felszedjem a hulláktól a motyót. pláne hogy állandóan újratermelődnek az ellenfelek

    3 : vhogy le lehet venni az ellenfelek találati pontosságát ? nagyon zavaró, hogy shotgunnal meg pisztolyokkal is oylan távolról veszélyesek, mint én a távcsöves puskámmal.. ez nem reális, a játékban sem, és unalmas is állandóan kúszni mászni. akkor rakjon be erősebb ellenfeleket komolyabb fegyókkal mint a "barna csuhások" L85-el vagy a katonák a kalákkal. na azoknak a pontosságával és a szórásával meg vagyok elégedve, soxor talál de mellé is megy bőven. a reszeltcsövű és pisztolyosokkal nem vagyok kibékülve