• DeviloftheHell
    #1
    nem tudom a kedves cikkironak mekkora szemüvegek kellenek de én 4 méterröl és a tévétöl 1 méterre is tökéletesen látom a böngészö betüit ha egyáltalán hajlando vagyok használni az interenetet rajta, kép kristálytiszta még a kevésbé szenny divx böl is élvezhetöbb képet csinál a tévé kevesebb fekete folt stb. billenytüzettel még ugyan nem probáltam de egy alap usb-s egeret simán kezel igaz kiirja nem kompatibilis de kezeli. mivel nekem egy kdl40hx756 van a falon igy hozzátudom füzni a mühold vevöje is vetekszik a komolyabbakkal igaz nincsenek olyan részletes beállitások de nagyon megvagyok vele elégedve. ha vki a vásárlásán töri a fejét akkor ebböl a száriábol mindneképpen a 756ost érdemes venni mivel árban nincs külömbség a 3 altipusa közül a hx75x sorozatnak, beépitett wifinél érdemes kapásbol kikapcsolni a távoli vezérléses baromságokat mivel automatikusan osztja a wifi jelét, kodot/ssid-t nem lehet modositani, mobilimádoknak meg lehet az okostelefonokat távirányitoként használni akár másik szobábol is. 3 honap alatti használattal elégedetten mondhatom megvagyok vele elégedve