• levente68
    #47
    Valahol van ilyen kikötés, hogy ha nem szerepel a címben az Android, akkor Android-os nem szólhat hozzá?
    Mert, mint minden ilyen cikknél, itt is fájó pontja ez néhány embernek...

    Szvsz ezek a gondok és előnyök mindkét nagy, de a kis progiboltokra is jellemzőek amúgy.
    A visszajelzések olvasása sajnos sok esetben visz tévútra, sokszor látok fikázni nagyon komoly és jó programot úgy, hogy látszik a kommentelőn, nem ért hozzá és látok erre példát fordítva is, best, meg musthave egy ócska fizetős, míg más ingyenes kenterbe veri csúnyán.

    Ami nagyon vicces és talán főképp ezért kattintottam ide - azon felül, hogy a béremet a kattintásért megkapjam ;o) - , hogy rengetegszer hallottuk az Apple melletti érvként a több százezer programot, akkor is, ha megjegyeztük, pár ezer lehet az értelmes programok maximális száma, tehát ez nem előny.
    Olyan - egyébként roppant értelmes (az ország, sőt a szakma egyik magasan elismert fogszakorvosa) - embertől is hallottam ilyen marketing szöveget kántálni, megfűszerezve avval, hogy könnyebb a virtuális billentyűzeten gépelni, mint az én qwerty billentyűs PDA-mon (amit persze se nem látott, se nem próbált előtte), hogy nagyon meglepődtem, milyen messze célt ért a hype.