• G_ArchAngel #28
    Lattal tolem kommentet, ami fikazta volna a cikk alatt az Androidot vagy az Applet?
    Elolvastam, tudomasul vettem. Mivel nem csak itt olvastam a problemarol es az Apple is tud rola, dolgoznak a megoldasan.
    Tenyleg rossz a kereso, ezzel nem lehet vitatkozni, bar en celiranyosan kerestem anno, mig toltottem le. Mivel 4 eves az iPhone-om, most mar a trendibb app-ok nem is futnak rajta, igy valojaban semmit erdemlegeset nem is toltottem le az utobbi honapokban.
    Mukodik, telefonalok, emailezek, bongeszek rajta. Megy a Twitter, Tumblr, par fotos app es RSS reader, nekem mas nem kell, Egy napot bir az akksija, igy bar Apple-fanboy vagyok nem ereztem, hogy valtogatnom kellene, nem az vagyok, aki evente uj telefont vesz, inkabb olom a penzem fototechnikaba:)

    (Az igazsaghoz hozzatartozik, az en szerzodesemhez jart utoljara ingyenes es korlatlan 3G hasznalat, ami azt jelenti, hogy egy honapban siman streamelhetek zenet, videot 0 GBP-ert tobb tiz GB-nyi mennyisegben, amint upgrade-elek, azonnal buknam. Az egyetlen megoldas a SIM free telefon, de £500-at nem adok egy szaros keszulekert)