Űrhajós menedzselős game
  • Pluskast
    #1
    Sziasztok!

    Pár napja találkoztam ezzel a remeknek tűnő játék ötlettel. A lényeg röviden. A játék célja, hogy felépítsd és menedzseld a saját űrhajódat. A parancsnoki teremtől a gépházon át a személyzeti kabinokig mindent felépíthetsz. Emeltet nem csak az építkezésről kell gondoskodnod, hanem küldetéseket is végre kell hajtanod, de te döntheted el, hogy milyen irányba. Azaz lehetsz felfedező aki új világokat és civilizációkat fedezz fel, lehetsz kutató tudós, de akár harcos pusztító is aki más fajokat írt ki :) Ezen felül neked kell felvenned a legénységedet akik a játék előrehaladtával fejlődnek képességeik szempontjából, ezen felül pedig még technológiai fejlesztéseket is véghez kell vinned ami a hajód meghajtását vagy fegyverzetét, pajzsát stb-t fejleszti. A játék egyetlen \"szépséghibája\" - bár ez relatív nekem kifejezetten tetszik - , hogy a grafikája direkt pixeles formában készül. Előbb az androidos változat jön szeptemberben, utánna október - november környékén a pc-s. Ja és azt olvastam, hogy a játék teljesen moddolható lesz.

    A játék hivatalos honlapja

    videó a játékról: